Home Dla hobby Film był superowy, tymczasem później…
formats

Film był superowy, tymczasem później…

Published on 13 grudnia 2012, by in Dla hobby.

Eskapada ze znajomymi do stolicy! Faktycznie nadzwyczaj cudna rzecz! Któregoś pięknego popołudnia w sobotę zdecydowaliśmy wybrać się ze znajomymi do Wawy, do kina na 3D, podobno warte ujrzenia. Umówiliśmy się więc na mieście w własnej miejscowości, pakujemy się do mojego auta i jazda.

Na seansie było ogromnie rewelacyjnie. Wyszliśmy z kina koło 21 i reflektowaliśmy już zawracać do domu natomiast, na nieszczęście mój pojazd zupełnie nie miał woli ruszyć. Musieliśmy zostawić go na parkingu, a sami poczęliśmy uganiać się za hotelem. Prawdopodobnie nie muszę nawet wspominać, że jako jedyny rozmyślałem o parkingu. Znajomi bezspornie miast o parkingu i moim samochodzie myśleli już zaledwie o miejscu do kimania. No prawdopodobnie pierwej odrobinka zabawy, a dopiero później spanie.

Hotele w Warszawie to ogromnie kosztowny biznes jak zdążyliśmy się zorientować. Żeby wynająć pokój w takim dobrym hotelu to powinno się wydać około 200 złotych za noc. Po godzinie wypatrywania byliśmy już nieludzko zgłodniali i wyczerpani udaliśmy sie do pierwszego lepszego hotelu.

Uiściliśmy po 150 złotych od osoby. Hotele tutaj są niezmiernie luksusowe, nie powiem, iż nie, lecz ich cena powinna być trochę niższa. Będziemy niesłychanie długo sobie przypominać nasz nieszczęsny wypad do stolicy.

Komentowanie nie jest możliwe.