Home Dla biznesu Ty oszczędzasz, a pozostali to ignorują
formats

Ty oszczędzasz, a pozostali to ignorują

Published on 11 lutego 2013, by in Dla biznesu.

Dlaczego ludzie w pełni nie respektują pracy innych? Ty przeznaczasz niesłychanie sporo czasu aby spis witryn był faktycznie solidny. Nim potwierdzisz witrynę to analizujesz czy jest dobra z regulaminem, jakiego nikt nie czyta. Równie odpowiednio idzie taki regulamin skasować.

Każdego dnia kiedy wchodzisz i zaczynasz sprawdzać nowiutkie strony, zauważasz głupie opisy, jakie pozostały pewnie wykształcone z automatu, ustawicznie bez sensu. Od samego czytania mózg poczyna trzaskać. W takich dosłownie chwilach zaczynasz de facto niezmiernie poważnie się zastanawiać, po co mi katalog stron. Możesz wprowadzić opłaty. To bezspornie wymaże część problemów.

Przede wszystkim, jeżeli będzie można zgłosić witrynę nie wcześniej niż po opłaceniu. Ambaras w tym, iż straci się dużo stron, które są przydatne, niemniej jednak właściciel nie będzie wydawał pieniędzy na swego rodzaju katalog.

Nie kapuję, z jakiej przyczyny barany nie respektują naszej pracy, w zasadzie, że czynimy to za darmo. Nie ściągamy opłat. Zamiast docenić, to totalna olewka i wpychanie wszystkiego jak leci. W większości wypadków kończy się owo bezsprzecznie stratą ich czasu i naszego. Zgoła bez sensu.

Komentowanie nie jest możliwe.