Home Dla biznesu Preferujesz ekran czy papier?
formats

Preferujesz ekran czy papier?

Published on 8 lutego 2013, by in Dla biznesu.

Technologia współcześnie uczyniła, iż każde właściwie dzieło idzie se przeczytać w odmianie elektronicznej. Jest to oczywiście nadzwyczaj praktyczna odmiana, bo na przykład nie trzeba przekładać kartek i naturalnie książki nie absorbują miejsca na półkach. Bez wątpienia taka odmiana czytania pewnym nadzwyczaj odpowiada, pozostałym względnie nader przeszkadza.

Ja przykładowo z większym natężeniem wolę kartkę niż monitor. Taka zwykła dyspozycja obsługi podłączenia drukarki. W PDF wypatrywałem i niesłychanie ekspresowo odkryłem informacje jak podłączyć wtrąconą drukarkę do sieci, lecz studiując odkryte informacje, jakie były w tamtym miejscu opublikowane, nie mogłem pojąć jak owo sprawić. Ta sama instrukcja w odmianie zwykłej, dosłownie 5 minut i bez zachodu drukarka została poustawiana. To samo też mam z katalogami. W takim elektronicznym prędzej coś znajdę i w tym miejscu istotnie nie ma co uskarżać się, tymczasem wiele szybciej trafi do mnie,jeżelii będę badał spis wydany w zwykłej formie.

W pełni nie wiem dlaczego tak się dzieje. Nie chodzi tutaj po prawdzie o to, że wzrok się męczy, albowiem współczesne monitory nie są istotnie koszmarne dla niego. Na bank nie ma co się mamić, trochę się męczymy bardziej przy przezieraniu formy elektronicznej katalogu lub każdej pozostałej niniejszego gatunku rzeczy niźli przy ich papierowych odpowiednikach.

Prawdopodobnie to przywiązanie do pewnego wariantu tradycji, nie wiem. Dla mnie tradycyjny papier pod żadnym pozorem nie zostanie zamieniony.

Komentowanie nie jest możliwe.