Home Dla edukacji Ambaras z dyscypliną
formats

Ambaras z dyscypliną

Published on 29 stycznia 2013, by in Dla edukacji.

Oddaliście nader dużo godzin ze swojego istnienia by wyszkolić się grać na gitarze. Gracie w gruncie rzeczy dosyć poprawnie, jednakże nadal tak naprawdę nie udało wam się cokolwiek uzyskać. Coś co by sprawiło, iż wszelkie te godziny de facto były warte waszego kieratu. Na ogół w takim wypadku napływają chwile zwątpienia.

Bardzo w szeregu przypadków zamiast jeszcze bardziej się przyłożyć do naszej gitary, w dużym stopniu podkręcić nasze zaangażowanie, to kapitulujemy. Jest owo wybitnie zwykła reakcja. Jako że lata ćwiczeń grania na owej gitarze nie doręczyły do tej pory jakichś bardziej należytych skutków, wtedy rezygnacja z naszej pasji jest indywidualnym prawidłowym rozwiązaniem.

Jest to nieporozumienie. W dzisiejszych czasach chwile rezygnowania przydarzają się w gruncie rzeczy każdemu. Nie zaledwie jednostkom, jakie niezmiernie mocno oddały się pewnej rzeczy, tutaj gitarze. Znaczne jest by w takich sekundach w rzeczywistości znaleźć jeszcze troszkę zaangażowania, żeby to przecierpieć, odszukać mały powód kontynuacji.

Możemy wykryć innego nauczyciela, o ile go nie posiadaliśmy, w takim razie może czas go poszukać. Ustąpienie, jeżeli już, to winna być przedsięwzięta w sytuacji jak nie jesteśmy motywowani naszymi niepowodzeniami. Raczej wtenczas, kiedy dana sprawa przestanie nam robić radość.

Jeżeli wrócimy do początku i przypomnimy sobie z jakiej przyczyny reflektowaliśmy grać na naszej gitarze, to w tej okolicy zdołamy znaleźć rzeczywiście cokolwiek co zezwoli nam na kontynuację naszej niezwykle wielkiej, życiowej pasji.

Komentowanie nie jest możliwe.