Home Dla biznesu Wzmożenie blogosfery w naszym kraju
formats

Wzmożenie blogosfery w naszym kraju

Published on 14 stycznia 2013, by in Dla biznesu.

Blogosfera w Polsce roztacza się w nieco średnim tempie. Nie ma szybkich skoków popularności blogów, ani upadków wielkich blogerów, którzy uzbierali niezmiernie znaczną liczbę czytelników. Nasz kraj jest relatywnie młodym celebrytą internetowym, w którym przebywają ludzie niepewni siebie i nie permanentnie przekonani co do własnego spojrzenia. A Internet to natomiast miejsce niezmiernie skrajne. Przychodzą w tej okolicy mocne jednostki i są to zwykle administratorzy stron, właściciele e-biznesów, czy blogów, jednakże przychodzą też osoby słabe… większość krytykujących komentujących to perfekcyjny przykład słabych jednostek.

Jedni i drudzy mają osobisty wybitnie gigantyczny wpływ w rozrost blogosfery. Słabe osoby niezmiernie czynnie zdołają nabijać pieniądze, a silne niesłychanie łatwo zdołają te pieniądze gromadzić. Rzetelny blog może być wzorem takiego stanu rzeczy. Gdzie pewna silna osoba zarabia na tym, iż nazbierała wkoło swoich artykułów gromadę słabych ludzi. Czy tak nie jest w istocie? Faktycznie używam dość ostrych słów, jednakże taka wydaje mi się prawda.

Faktem jest, że wśród czytelników blogów są silni ludzie i to dla nich kreowane są zachęcające wpisy tematyczne (np internet), ale oni nie są typowymi czytelnikami. Czytują blogi w wolnym czasie, a powszednio pracują w sieci, mają biznes, bądź swoje witryny. Wskazane jest na to zwracać uwagę. Blogosfera kształtuje się również dzięki nakładom na promocję. Nawet zwykły katalog, który jest moderowany może się do tamtego przyczynić.

Komentowanie nie jest możliwe.