Home Dla edukacji Właściwy blog i jego wpływ na ludzi
formats

Właściwy blog i jego wpływ na ludzi

Published on 12 stycznia 2013, by in Dla edukacji.

Należyty blog jest blogiem, jaki wpływa na ludzi. Na pewno nie rzeczywiście. Wszystko musi być z wyczuciem i pomyślunkiem. Jednak co rusz więcej mówi się o opiniotwórczości i wpływaniu na czytelników. Rzecz jasna wszystkie dane które przenikają do naszego mózgu mogą, natomiast nie musza być filtrowane. Wszystko zależy od źródła z jakiego pozostały zdobyte i faktu, czy do tego źródła mamy dostateczne zaufanie, czy ów źródło jest dla nas niepewne. Wszystko bazuje na tym, by blog stał się takim wielce zaufanym źródłem. Czy ciężko jest to zdobyć?

Na szczęście nie. Osiągnięcie pozycji niezależnego autora bloga, albo nawet niezależnej marki samego bloga to rzecz nieustępliwości i ciężkiej pracy. Na pewno nie ma nic co przychodzi łatwo i bez ciężkiej pracy. Wszystko musi mieć własne podłoże w pracy. Okazja zdobycia etykiety dobrego źródła wiadomości również.

Nader przyzwoitym źródłem wiedzy są blogi, jakie ukrócają własny subiektywizm i starają się przekazywać w miarę rzeczowe wiadomości, a teksty na nich zamieszczane nie reklamują i nie propagują w tryb nieustępliwy żadnych produktów kontrowersyjnej jakości. Na pewno są również blogi, gdzie materiały tematyczne są niesłychanie tendencyjne i one również uważane są za wybitnie porządnego i sprawdzone źródło wiadomości. Z jakiego powodu? Ponieważ pisarz wypracował sobie opinię niezależnego i bezwzględnego eksperta w wiadomej dziedzinie i jest dozwolone mu ufać, a jego stronnicza opinia w większości wypadków była dobra i poparta rozsądnymi dowodami. I tyle wystarczy, aby blog był pomocny i subiektywny. Dlatego że obiektywny ma obowiązek być tylko spis stron, ze stronicami przyporządkowanymi do należytej kategorii (np firmy). Obecnie świat rządzi się subiektywem!

Komentowanie nie jest możliwe.