Home Dla hobby Wpierw przejedzenie, później kac
formats

Wpierw przejedzenie, później kac

Published on 30 grudnia 2012, by in Dla hobby.

Mówi się święta, święta i po świętach. Jak wigilia? Byliście ogromnie objedzeni? Te całe frykasy. Jakże można się im było oprzeć? W zasadzie znojna sprawa. Szczególnie, iż względnie każda z niewiast, jakie przygotowywały te wszystkie dania niezwykle przykładały się do tych ponadprzeciętnych świat.

Niezwykle wytworne dania, torty i różne ciastka. Owo wszystko było ponadprzeciętnym stole. Bezsprzecznie w rzeczywistości wypadało posmakować przynajmniej kawałeczek, jeśli nawet zaledwie malutki, to zebrało się owego względnie co niemiara. Nader dużo postaci odchorowało to. Który nie wyposażył się w jakieś farmaceutyki, tamten cierpiał z większym natężeniem. Szkoda, iż święta przeminęły, natomiast bardzo prawidłowo, iż wspólnie z nimi owo przejedzenie poszło również.

Na chwilę obecną będzie bardzo znaczny test dla naszych głów. Sylwek oraz cała owa balanga z nim złączona. Ściśle mówiąc będzie się działo bardzo sporo. Znów na stołach zagoszczą ciasteczka, może podobnie i torty, niechybnie będą gorące dania i pewnie będzie nadzwyczaj co niemiara alkoholi. Tym razem, to nie torty ewentualnie ciasteczka, a nawet nie przeróżne dania będziemy pamiętać, tym razem będziemy pamiętać istotnie w niezwykle wielu wypadkach te procenty.

Będzie ich nadto dużo i kolejny dzień będzie wymyślnym wyzwaniem dla naszych głów. Może w zasadzie pożądane byłoby wypić o kieliszek mniej i… zresztą, jesteście dorośli.

Komentowanie nie jest możliwe.