Home Dla internetu Gdzie śpieszy dzisiaj sieć?
formats

Gdzie śpieszy dzisiaj sieć?

Published on 12 stycznia 2013, by in Dla internetu.

Net jest wybitnie szczególnym miejscem. Spostrzegliście, że obecnie odgrywa on niesłychanie dużą rolę w zasadzie w życiu każdego z nas? Net już niesłychanie dawno temu przestał być wyłącznie kopalnią wiedzy. Już nie jest miejscem gdzie wstępowało się jedynie po to ażeby wysłać email, stwierdzić np. jaka będzie aura, lub by czegoś się dowiedzieć.

Współcześnie powstaje każdego dnia nader sporo stron i strony te choć można przeznaczyć do jednej specjalności (np. edukacja) nie tylko mają nas o czymś informować, ale służą do komunikacji pomiędzy właścicielem witryny, a osobą dla jakiej w domyśle ta witryna internetowa była wykonana. A to dopiero początek transformacji jakie nastąpiły w ostatnich okresach.

Chodzi w tym miejscu o zjawisko witryn społecznościowych. To co się teraz dzieje, nie da się przedstawić w jakiś sensowny sposób. Kto teraz nie ma konta na NK? Kto oparł się obecnie i nie założył sobie konta na FB? Jak nie ma Cię w tym miejscu, w takim przypadku nie istniejesz. Dokąd dąży globalna sieć i czy oby na pewno idzie w miłym kierunku? Nim założycie konto na kolejnym portalu bieżącego modelu zastanówcie się co wiecie o swoich sąsiadach. Wydaje mi się, że dużo mniej niż o znajomych z tych witryn, jakich w życiu na oczy nie widzieliście, a być może się mylę i jest inaczej?

Komentowanie nie jest możliwe.